Informacje dla kandydatów na biegłych rewidentów

zobacz wszystko

Krajowa Rada Biegłych Rewidentów (KRBR) raz w roku ogłasza rekrutację i podaje terminy składania zgłoszeń. Rekrutacja do postępowania kwalifikacyjnego na 2016 rok została zakończona. Komisja Egzaminacyjna informuje, że rekrutacja do postępowania kwalifikacyjnego na biegłych rewidentów rozpocznie się nie później niż 15 lipca 2017 r.

Za nami pierwsze spotkanie z cyklu „Z Przewodnikiem przez Polskę”

Ponad sto osób wzięło udział w pierwszym spotkaniu z cyklu „Z Przewodnikiem przez Polskę” poświęconemu wprowadzeniu do stosowania przewodnika po międzynarodowych standardach badania. Organizatorami spotkania, które odbyło się z inicjatywy Komisji ds. standaryzacji usług świadczonych przez biegłych rewidentów, byli Krajowa Rada Biegłych Rewidentów oraz Regionalny Oddział KIBR w Łodzi.

czytaj dalej

AKTUALNOŚCI

19 kwietnia 2017

AE wyjaśnia, jak ujawniać informacje naprawdę istotne

Accountancy Europe w dokumencie „Ujawnianie informacji naprawdę istotnych” i prezentuje   przykładowe ujawnienia zgodnie z dyrektywą w sprawie informacji niefinansowych i dotyczących różnorodności.

13 kwietnia 2017

KIBR i CEK partnerami konferencji o kontroli zarządczej

Skuteczność kontroli zarządczej w kontekście nadużyć i korupcji będzie tematem siódmej edycji konferencji „Ocena Kontroli Zarządczej w Polsce”. Krajowa Izba Biegłych Rewidentów oraz Centrum Edukacji KIBR zostały partnerami wydarzenia. Biegli rewidenci mogą skorzystać z preferencyjnych warunków udziału.

12 kwietnia 2017

Wielkanoc 2017

Prawdziwie wiosennych, radosnych i pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych życzy Krajowa Izba Biegłych Rewidentów!

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@kibr.org.pl