Informacje dla kandydatów na biegłych rewidentów

zobacz wszystko

Krajowa Rada Biegłych Rewidentów (KRBR) raz w roku ogłasza rekrutację i podaje terminy składania zgłoszeń. Rekrutacja do postępowania kwalifikacyjnego na 2016 rok została zakończona. Komisja Egzaminacyjna informuje, że rekrutacja do postępowania kwalifikacyjnego na biegłych rewidentów rozpocznie się nie później niż 15 lipca 2017 r.

Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR, laureatką nagrody FOB „Ludzie, którzy zmieniają biznes”. Gratulujemy!

24 maja, Forum Odpowiedzialnego Biznesu ogłosiło laureatów nagrody „Ludzie, którzy zmieniają biznes”. Otrzymały je osoby, które działają na rzecz popularyzacji społecznej odpowiedzialności biznesu i różnorodności w miejscu pracy w Polsce. Rozdanie nagród odbyło się podczas IV Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności w Warszawie. Wśród nagrodzonych w tegorocznej edycji konkursu jest Ewa Sowińska, zastępca prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

czytaj dalej

AKTUALNOŚCI

26 maja 2017

Demokratyzacja demokracji miejskiej – kolejne seminarium w ramach przygotowań do OEES

W 2016 roku w Krakowie odbył się pierwszy kongres OEES. Open Eyes Economy to ruch intelektualny, w ramach którego w całym kraju organizowane są – poza dorocznym kongresem – liczne seminaria i debaty pogłębiające dyskurs o ekonomii wartości oraz zachodzących zmianach ekonomicznych i społecznych. Po Gdańsku, Warszawie, Łodzi przyszedł czas Lublin! 3 czerwca w Centrum Spotkania Kultur odbędzie się dziesiąte w tym roku seminarium.

23 maja 2017

Ostrzeżenie Ministerstwa Finansów przed optymalizacją podatkową z wykorzystaniem wartości firmy

Informacje udostępnione przez służby skarbowe potwierdzają przypadki wykorzystywania transakcji dokonywanych na majątku przedsiębiorstwa do agresywnej optymalizacji podatkowej w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych.

22 maja 2017

O raportowaniu niefinansowym. Zaproszenie na bezpłatny warsztat

12 czerwca w siedzibie KIBR będziemy rozmawiać o rosnącej roli raportowania danych niefinansowych i w tym kontekście o nowych perspektywach dla biegłych rewidentów.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@kibr.org.pl