KIBR po raz kolejny będzie rozmawiał o edukacji biegłych rewidentów

Już po raz drugi odbędzie się spotkanie dla firm szkolących i władz regionalnych oddziałów na temat edukacji biegłych rewidentów. Organizatorem spotkania jest Komisja ds. Szkoleń Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

czytaj dalej

AKTUALNOŚCI

20 lutego 2017

Przedstawiciel KIBR w kapitule XII edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku

Dyrektor Finansowy Roku to zdaniem organizatorów najbardziej prestiżowa nagroda branży finansowej. W tym roku odbędzie się już XII edycja tego konkursu, a w jej kapitule zasiądzie Ewa Sowińska, zastępca prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

17 lutego 2017

KIBR gospodarzem spotkania sygnatariuszy Karty Różnorodności

Po raz pierwszy to Krajowa Izba Biegłych Rewidentów będzie gospodarzem wydarzenia w ramach projektu Karta Różnorodności. Spotkanie sygnatariuszy odbędzie się już 8 marca w Warszawie.

17 lutego 2017

Unia Europejska planuje reformę doradztwa podatkowego

Komisja Europejska ogłosiła konsultacje społeczne, aby zebrać opinie na temat przyszłych zasad ograniczających działalność firm oferujących usługi agresywnej optymalizacji podatkowego. Bo, jak stwierdza komisarz Pierre Moscovici – złożone programy finansowe i mało przejrzyste struktury korporacyjne nie są dziełem przypadku.

Znajdź biegłego rewidenta lub firmę audytorską

Warszawa
Posiedzenie Krajowej Komisji Nadzoru
godz. 15:00
Olivia Sky Club, Gdańsk
Spotkanie prezesa KRBR Krzysztofa Burnosa z biegłymi regionu pomorskiego
Termin
Ostateczny termin złożenia sprawozdania z działalności podmiotu (P11)

O KIBR

Jesteśmy samorządem zawodowym zrzeszającym wszystkich biegłych rewidentów w Polsce. Naszą misją jest dbanie o wiarygodność informacji finansowej oraz bezpieczeństwo obrotu gospodarczego.

czytaj dalej
Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@kibr.org.pl